BLOG
FAVORİLERİM
BAKTIKLARIM
YORUMLAR
İLETİŞİM
HESAP GİRİŞİ
Her Gün Özel
0850 885 1003
[email protected]
0507 352 24 92
Gizlilik & Güvenlik
0 Adet Ürün
Tutar : 0,00
KATEGORİLER TÜMÜ
ÜYELİK İŞLEMLERİ
Üye olabilmek için öncelikle "Yeni Üyelik İçin" yazan butona tıklayıp Üye Kayıt sayfamızdan bilgileri eksiksiz olarak doldurarak üye olabilirsiniz.
Üye eposta adresinizi değiştirmek için öncelikle "Hesabim" yazan butona tıklayıp "Kişisel Bilgilerim" alanı altındaki e posta alanından mavi altı kesik çizgili yazının üzerine tıkladığınızda önünüze açılacak yazı alanına girmek istediğiniz e posta adresini girerek onayladığınız an e posta adresiniz değiştiriliş olacaktır.

NOT : Daha önceden eklenen Fatura Bilgilerim / Teslim Bilgilerim alanındaki girilen e posta değişmeyecektir onlarıda aynı şekilde değiştirebilirsiniz.
Üye şifrenizi değiştirebilmek için öncelikle "Şifre İşlemleri" alanına geçip yeni şifrenizi ve tekrar onaylamanız için 2 (iki) text alanınada aynı şifreyi girerek değiştir butonuna tıklamanızda şifreniz değiştirilecektir.
Üye profil resminizi değiştirebilmek için öncelikle "Logo İşlemleri" alanına geçip "Resim Seç" butonuna tıklayarak önünüze açılan alandan yüklemek istediğiniz resmi seçerek "KAYDET" butonuna tıklayarak resim yükleyebilirsiniz.Yükleme işleminden sonra profil resmini seçmek için yüklenen resim üzerindeki onay butonuna tıklayarak profil resmi olarak seçebilirsiniz.Silmek için ise çöp kutusu botununa tıklayarak önünüze açılan alanda evet butonunu tıklayarak yüklediğiniz resimi silebilirsiniz.

NOT : Yüklediğiniz resimleri profil resimi haricinde sadece web site yöneticileri görebilir.Uygun olmayan resimleri yöneticiler silebilirler.
Üyelik iptal ve kişisel verilerin silinmesini istemeniz durumunda öncelikle web siite yöneticilerimize başvurabilirsiniz istenilen kimlik bilgileri veya kimlik fotokopisi gibi geçerli belgeleri isteyebilme hakkı bulunmaktadır.Gerekli evrak veya istenilen bilgileri temin ettikten sonra en kısa sürede kişisel bilgileriniz silinecektir.
YARDIM SAYFALARI
İLETİŞİM SAYFALARI
SAYFALAR

24 SAATTE KARGO


HIZLI KARGO İBARELİ ÜRÜNLER 24 SAATTE KARGO.

SORGUSUZ SUALSİZ İADE


ÜSTELİK İADE KARGO ÜCRETİ DE Her Gün Özel'DEN.

UYGUN KARGO ÜCRETİ


TÜM ÜRÜNLERİNİZ ANLAŞMALI KARGO FİRMALARI İLE EN UYGUN FİYATLARLA KARGOLANIYOR.

GENİŞ ÖDEME SEÇENEKLERİ


KREDİ KARTIYLA PEŞİN VEYA TAKSİTLE VEYA KAPIDA NAKİT ÖDEME.

Her Gün Özel
İyi Bir Projenin Temeli, İyi Düşünülmüş Bir Konsepttir. Sizin İçin Hayata Geçirdiğimiz Bu Konseptin Amacı; Günlük Ürünler Ekleyip Piyasa Fiyatından Çok Düşük Fiyatlarla Ürün Elde Etme Keyfini Size Yaşatmak Arzusu.
Google Chrome
Eklentimizi Yükleyerek Sitemizdeki Ürünlerimizi , Kampanyalarımızı Ve Fırsatlarımızı Anlık Alabilmek İçin Eklentimizi Yükleyebilirsiniz.
Mobil Uygulamalar
APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ
GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ
Bizi Takip Edin
 • Bültene Kaydolun
  Her Gün Özel Ticaret
  Tekstilkent Ticaret Merkezi 10AB Blok No : 3067 ESENLER / İSTANBUL
  0850 885 1003
  [email protected]
  0507 352 24 92
  Bilgi
  Güvenlik - Garanti
  Sözleşmelerimiz
  İletişim
  İletişim Sayfaları
  Her Gün Özel 2015 © Vps Clup - Tüm hakkı saklıdır.   Bonus KartVisaMasterCardMaestroAmerican Express